Apie pareigybes parduotuvėje

Pagrindinis / Parduotuvėje

Lietuvoje net 16 AUTOAIBĖ parduotuvių įvairiuose miestuose (visas parduotuvių sąrašas

Parduotuvės vadovas
Tai parduotuvės šeimininkas, organizuojantis skyriaus veiklą kaip savo verslą. Tavo užduotis užtikrinti parduotuvės veiklos rezultatus, pasirūpinti savo komandos gerove ir spręsti „ūkinius“ klausimus, apibendrinus, - KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams. 
Parduotuvės vadovo pavaduotojas
Tai didžiulė pagalba parduotuvės šeimininkui. Perimdamas dalį atsakomybės už paskirtus procesus, Tu ruošiesi - ugdai kompetencijas ir įgūdžius - reikalingus būsimam vadovavimui.
Pardavėjas
Pagrindinis žaidėjas parduotuvės veikloje. Tavo užduotis sužinoti kliento poreikį ir profesionaliai pasirūpinti juo, derantis ir ieškant geriausio sprendimo kliento situacijoje.
Salės vadybininkas
Tai aktyvus ir drąsus komandos žaidėjas – parduotuvės vizitinė kortelė. Tavo užduotys pasirūpinti tinkamu asortimento papildymu ir profesionaliu patarimu klientui – padėti susigaudyti gausiame savitarnos salės asortimente, kad klientas įsigytų tai, ko jam iš tikrųjų reikia. 

Tiekėjas
Tai nepakeičiama komandos dalis. Tavo užduotis – tęstinis rūpestis klientu, užtikrinant sklandų tarpininkavimą tarp pardavėjo ir kliento – įsipareigojimo (prekių pristatymas) įgyvendinimą laiku.  

Darbas parduotuvėje

Tai viena iš įdomiausių bei dinamiškiausių pozicijų, kurioje kiekvieną dieną teks susidurti su klientais. Todėl patirtis pardavimų srityje labai pasitarnaus siekiant, jog kiekvienas užsukęs klientas liktų patenkintas. Žinoma, jeigu anksčiau nėra tekę dirbti tokio ar panašaus darbo, nerimauti taip pat nereikėtų. Kadangi tiek naujiems, tiek ir esamiems darbuotojams siūlomi mokymai bei nuolatinės tobulėjimo galimybės. Nepriklausomai nuo to, kokią funkciją parduotuvėje jie atlieka. Juk kiekvieno indėlis yra nepaprastai svarbus siekiant bendrų rezultatų.

Tad bendrovė šioje srityje siūlo darbą tiek pardavėjams, tiek salės vadybininkams, tiek ir parduotuvės vadovams. O jau pozicijos pasirinkimas priklausys nuo kiekvieno asmeninių lūkesčių, patirties bei siekių. Svarbiausia yra asmeninė motyvacija atlikti darbą bei noras užsidirbti. Tuo labiau, kad tokia galimybė visuomet yra, tereikia ja pasinaudoti.

Platus parduotuvių tinklas leis atrasti norimą darbą arčiau savo namų praktiškai kiekvienam. Kadangi mūsų parduotuvės įsikūrę daugelyje didžiųjų šalies miestų. Jas galima rasti: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Telšiuose, Plungėje, Tauragėje, Kretingoje, Šilutėje bei Gargžduose. Lygiai taip pat daugelyje šių vietų galime pasiūlyti įvairių atvirų pozicijų, kurias atrasite skelbimuose.

Kadangi dirbant parduotuvėje rezultatai labai daug priklauso nuo kiekvieno asmeninio indėlio, todėl ir uždarbis yra apskaičiuojamas atsižvelgiant į rezultatas. Kas norintiems gali tapti praktiškai neribotomis galimybėmis užsidirbti. Ir tai ne tik finansinis aspektas, bet ir laimingi bei nuolat sugrįžtantys klientai.

O jeigu kyla kažkokių papildomų klausimų arba norisi padiskutuoti daugiau apie įsidarbinimo galimybę, darbo sąlygas, tuomet visada galima susisiekti. Todėl tikrai nereikėtų delsti, ypač, jeigu matote jus dominančią darbo poziciją ir visuomet norėjote save realizuoti arba išbandyti būtent šioje konkrečioje srityje.