Apie pareigybes pamaininis darbas

Pagrindinis / Pamaininis darbas

Lietuvoje net 16 AUTOAIBĖ parduotuvių įvairiuose miestuose (visas parduotuvių sąrašas

Parduotuvės vadovas
Tai parduotuvės šeimininkas, organizuojantis skyriaus veiklą kaip savo verslą. Tavo užduotis užtikrinti parduotuvės veiklos rezultatus, pasirūpinti savo komandos gerove ir spręsti „ūkinius“ klausimus, apibendrinus, - KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams. 
Parduotuvės vadovo pavaduotojas
Tai didžiulė pagalba parduotuvės šeimininkui. Perimdamas dalį atsakomybės už paskirtus procesus, Tu ruošiesi - ugdai kompetencijas ir įgūdžius - reikalingus būsimam vadovavimui.
Pardavėjas
Pagrindinis žaidėjas parduotuvės veikloje. Tavo užduotis sužinoti kliento poreikį ir profesionaliai pasirūpinti juo, derantis ir ieškant geriausio sprendimo kliento situacijoje.
Salės vadybininkas
Tai aktyvus ir drąsus komandos žaidėjas – parduotuvės vizitinė kortelė. Tavo užduotys pasirūpinti tinkamu asortimento papildymu ir profesionaliu patarimu klientui – padėti susigaudyti gausiame savitarnos salės asortimente, kad klientas įsigytų tai, ko jam iš tikrųjų reikia. 

Tiekėjas
Tai nepakeičiama komandos dalis. Tavo užduotis – tęstinis rūpestis klientu, užtikrinant sklandų tarpininkavimą tarp pardavėjo ir kliento – įsipareigojimo (prekių pristatymas) įgyvendinimą laiku.  

Pamaininis darbas

Taip sėkmingai darbuojasi daugybė žmonių. O kai kas netgi teigia, kad kitokios darbotvarkės jau netgi neįsivaizduotų. Tuo labiau, kad tai turi ir nemažai privalumų. Tarp kurių būtų ir galimybė ilsėtis ne savaitgalį ir taip susitvarkyti asmeninius reikalus ar apsilankyti pas gydytoją, ko įprastai savaitgalį neatliksite. Ir visai nesvarbu ar dirbsite parduotuvėje, ar logistikos centre, o galbūt automobilių priežiūros centre. Lygiai taip pat gali skirtis ir pareigos. Pradedant nuo specialisto ar vadybininko ir baigiant netgi vadovu.

Tiesa, dirbti pamainomis dažniausiai tenka tuomet, kai darbas privalo tęstis nenutrūkstamai. Ir nėra galimybės visiems vienu metu išeiti namo, pavyzdžiui, penktadienį bei jį pradėti pirmadienį. Kadangi parduotuvės būna atviros klientams ir šeštadienis, kai kur ir sekmadieniais. Todėl ir jose dirbantys žmonės pasikeisdami atlieka savo darbą savaitgaliais.

Mūsų tinklas turi prekybos vietų daugelyje didžiųjų miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Telšiuose, Plungėje, Tauragėje, Kretingoje, Šilutėje bei Gargžduose. Todėl jų gyventojai gali drąsiai prisijungti prie komandos bei kartu tobulėti.

Prie kiekvieno darbo skelbimo yra nurodyta ne tik visa svarbiausia susijusi informacija, bet ir darbo grafikas. Todėl nebus sunku suprasti ar tai bus pamaininis darbas, ar įprastos darbo valandos. Tuo labiau, kad pateikiami tikslūs laikai, kada tektų darbuotis. Jei kandidatams perskaičius darbo skelbimą kyla klausimų dėl darbo grafiko ar kitų temų, visada galima kreiptis puslapyje nurodytais kontaktais. Bus detaliai paaiškinta ir atsakyta.

Svarbu ne tik klientai, bet ir mūsų darbuotojai, kuriems skiriamas ne ką mažesnis dėmesys. Todėl nuolat suteikiama galimybė tobulėti, mokytis ir taip atrasti tinkamiausią darbo poziciją ar netgi vietą. Ką keisti taip pat galima. O prie viso to dar prisideda ir papildomos nuolaidos parduodamai produkcijai, kas bus papildoma paskata būti visos nuolat į priekį judančios komandos dalimi.