Apie pareigybes automobilių priežiūros centre

Pagrindinis / Automobilių priežiūros centre
Serviso vadovas
Tai automobilių priežiūros centro šeimininkas, kuris įsitraukęs visuose veiklos procesuose. Tavo užduotis planuoti, organizuoti ir analizuoti skyriaus veiklą, esant reikalui ją koreguoti, kad būtų pasiekti veiklos tikslai ir būtų tinkamai pasirūpinta nuolatinių ir naujų klientų aptarnavimo kokybe.
Serviso vadovo pavaduotojas
Tai pagalba vadovui planuojant serviso užimtumą ir ypatingas dėmesys klientui. Tavo užduotis – kuo tiksliau išsiaiškinti kliento pageidavimus, pastebėtus gedimo požymius ir perduoti klientą meistrui, kuris toliau organizuoja gedimo diagnostiką ir remonto eigą.
Serviso meistras
Tai žmogus, esantis arčiausiai kliento problemos. Tavo užduotis atlikti pradinę automobilio gedimo diagnostiką ir nustatyti gedimo priežastis. Klientui pristatyti ir suderinti parengtą remonto eigos planą ir pasirūpinti jo nuosekliu įgyvendinimu, laikantis susitarimo.
Detalių vadybininkas
Tai nepakeičiama komandos dalis. Tikslas – laiku aprūpinti automechanikus bei autoelektrikus tinkamomis detalėmis ir kitomis kliento automobilio priežiūrai reikalingomis priemonėmis.
Priėmėjo asistentas
Tai serviso vizitinė kortelė – pirmas įspūdis pasitinkant klientą ir išlydint jį. Tavo užduotis - pasirūpinti atėjusiu klientu, perduoti pirminę informaciją ir rūpinimąsi juo atsakingiems asmenims.
Automechanikas
Tavo užduotis - įsigilinus į gedimą, jo priežastis ir laikantis nustatytų remonto technologijų, pašalinti automobilio gedimą bei patikrinti, ar tai išsprendė kliento problemą.
Autoelektrikas
Tavo užduotis - įsigilinus į gedimą, jo priežastis ir laikantis nustatytų remonto technologijų, pašalinti automobilio gedimą bei patikrinti, ar tai išsprendė kliento problemą.