Apie pareigybes pardavėjas konsultantas (-ė)

Pagrindinis / Pardavėjas konsultantas (-ė)

Lietuvoje net 16 AUTOAIBĖ parduotuvių įvairiuose miestuose (visas parduotuvių sąrašas

Parduotuvės vadovas
Tai parduotuvės šeimininkas, organizuojantis skyriaus veiklą kaip savo verslą. Tavo užduotis užtikrinti parduotuvės veiklos rezultatus, pasirūpinti savo komandos gerove ir spręsti „ūkinius“ klausimus, apibendrinus, - KURTI VERTĘ darbuotojams ir klientams. 
Parduotuvės vadovo pavaduotojas
Tai didžiulė pagalba parduotuvės šeimininkui. Perimdamas dalį atsakomybės už paskirtus procesus, Tu ruošiesi - ugdai kompetencijas ir įgūdžius - reikalingus būsimam vadovavimui.
Pardavėjas
Pagrindinis žaidėjas parduotuvės veikloje. Tavo užduotis sužinoti kliento poreikį ir profesionaliai pasirūpinti juo, derantis ir ieškant geriausio sprendimo kliento situacijoje.
Salės vadybininkas
Tai aktyvus ir drąsus komandos žaidėjas – parduotuvės vizitinė kortelė. Tavo užduotys pasirūpinti tinkamu asortimento papildymu ir profesionaliu patarimu klientui – padėti susigaudyti gausiame savitarnos salės asortimente, kad klientas įsigytų tai, ko jam iš tikrųjų reikia. 

Tiekėjas
Tai nepakeičiama komandos dalis. Tavo užduotis – tęstinis rūpestis klientu, užtikrinant sklandų tarpininkavimą tarp pardavėjo ir kliento – įsipareigojimo (prekių pristatymas) įgyvendinimą laiku.  

Pardavėjo-konsultanto darbas

Šios pareigos puikiai tiks tiems, kurie mėgaujasi bendravimu su žmonėmis ir nori jiems padėti. Ir ne tik surasti tinkamiausią prekę, bet ir pasidalinti nuoširdžiais patarimais, ypač, jeigu turite daugybę žinių apie automobilių detales bei jų veikimo principus. Todėl būtent tokių žmonių nuolat ieškome į savo komandą ir jiems galime suteikti galimybę ne tik save realizuoti šioje srityje, bet ir nuolat tobulėti. Tiek siekiant geresnių rezultatų, tiek ir kylant karjeros laiptais. Kadangi kartais tai gali būti vos vienas žingsnis iki parduotuvės vadovo pozicijos.

Konsultantas visuomet turi galimybę siekti aukštesnio darbo užmokesčio. Juk finansinis aspektas daugeliui taip pat svarbus. Todėl kiekvienas pardavėjas, priklausomai nuo savo rezultatų, gauna atitinkamą atlyginimą. Kuris susideda iš bazinės dalies ir papildomos. Todėl bendra suma gaunasi tikrai motyvuojanti. Ypač tai atvejais, kai darbe visuomet norisi laikytis aukščiausių standartų bei užtikrinti nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Taigi, viskas priklauso nuo kiekvieno asmeninio indėlio, o galimybės tam tikrai yra.

Lygiai taip pat yra galimybės pasirinkti patogią darbo vietą. Kadangi mūsų parduotuves galima rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Telšiuose, Plungėje, Tauragėje, Kretingoje, Šilutėje ir Gargžduose. Taigi, visai nesvarbu, kuriame Lietuvos gale gyvenate, tikrai pavyks surasti sau tinkamą vietą. Kadangi yra galimybė prireikus ir ją pakeisti bei sėkmingai persikelti darbuotis į kitą miestą ar kitą mūsų parduotuvę.

Taigi, jeigu automobiliai bei jų detalės nėra svetima sritis, o darbas su žmonėmis teikia motyvacijos bei džiugina, tuomet tikrai vertėtų apsvarstyti šią poziciją. Tuo labiau, kad ji suteikia pakankamai nemažai privalumų bei galimybių. Ir neribotas atlyginimas bei nuolatinis tobulėjimas yra tik keletas iš jų.